Czwartek, 2017-12-14

Imieniny: Alfreda, Izydora

Zakończenie nauki w SP1

Po sześciu latach edukacji nadszedł TEN dzień. 26 czerwca 2015 roku zakończyliśmy edukację w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego.

Na przedstawienie o słodkich czułościach zaprosiliśmy Dyrekcję szkoły, Grono Pedagogiczne, Pracowników szkoły i naszych Najbliższych. Gościem honorowym była pani Małgorzata Pasierbowicz, wiceburmistrz miasta Oława. Opowiedzieliśmy historię czarownicy Belzefy, która chciała zakazić cały świat złem. Nie udało jej się dzięki jednej małej dziewczynce  - Julii, która nie bała się rozdawać potrzebującym swoich słodkich czułości. Przedstawienie nasze było prawdziwym musicalem, w którym oprócz wartkiej fabuły były świetne piosenki i wyćwiczony ruch sceniczny. Po przedstawieniu rozdaliśmy podarunki swoich Nauczycielom i Rodzicom. Później nastąpiła uroczysta chwila wręczania świadectw z wyróżnieniem, nagród i tej najważniejszej odznaki dla absolwenta Jedynki – Szczerbca Bolesława Chrobrego. W naszej klasie aż cztery uczennice otrzymały to ważne wyróżnienie: Alicja Boczulak, Natalia Hołówka, Karolina Lalik oraz Julia Matuszek. To był ważny dzień dla wszystkich szóstoklasistów, ponieważ pożegnaliśmy mury naszej kochanej podstawówki i naszą wychowawczynię, a teraz czekamy na to, co nas czeka w różnych gimnazjach.