Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2017-11-23

Imieniny: Adeli, Felicyty

Statystyki

  • Odwiedziny: 2284198
  • Do końca roku: 38 dni
  • Do wakacji: 211 dni
projekt
Jesteś tutaj: Start / Strona główna

Strona główna

 

 

Artykuły

Miłe podsumowanie konkursu!

2017-11-20
Powiększ zdjęcie

We wtorek 14 listopada w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Oławie odbyło sie podsumowanie konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkołu". Autorkami prac wysłanych na ten konkurs z Jedynki były Kornelia Fuks, Ola Barańska, Natasza Sobkowiak i Sandra Bagińska. Obrazek Sandry został wyróżniony, a Kronelka została zwycieżczynią plastycznych zmagań! Organizatorzy konkursu zadbali, by drobnymi upominkami nagrodzić wszytskich uczestników, natomiast nasza Szkoła, otrzymała... rower! Z dedykacją, by egzaminy na kartę rowerowa przebiegały u nas jak najlepiej!

Czytaj więcej o: Miłe podsumowanie konkursu!

Zuchowo-harcerskie śpiewanie

2017-11-18
Powiększ zdjęcie

Czy wiecie, gdzie można było spotkać ponad 70 zuchów, harcerzy i instruktorów z naszej Szkoły w sobotnie przedpołudnie 18 listopada? Niespodzianka! W auli Liceum Ogólnokształcącego! A dlaczego? Bo tam odbył się 25 Festiwal Piosenki Harcerskiej Hufca ZHP Oława! Zuchy zaśpiewały "Niewidzialną Plastelinę", a harcerze "Gdzie jesteście, Rudy, Alku, Zośko?". Miło, że na Festiwal przyszło też bardzo wielu Rodziców i widać było, że byli z nas bardzo dumni!

 

 

Czytaj więcej o: Zuchowo-harcerskie śpiewanie

Dzień bez Papierosa także w Jedynce!

2017-11-18
Powiększ zdjęcie

17 listopada w Polsce wszyscy zatrzymują się na chwilę, by przypomnieć o szkodliwości palenia papierosów. I u nas poruszyliśmy ten temat. Każda klasa przygotowała plakat przypominający o szkodliwości tego nałogu. Można je oglądać na szkolnych korytarzach.

Czytaj więcej o: Dzień bez Papierosa także w Jedynce!

"Miedzynarodowy Bóbr" znów u nas!

2017-11-18
Powiększ zdjęcie

Od kilku lat w listopadzie stajemy w szranki Międzynarodowego konkursu Informatycznego Bóbr, który sprawdza informatyczne i logiczne umiejętności Uczniów. Tak stało się i w tym roku, 15 listopada w samo południe na wszystkich stanowiskach w naszej pracowni zalogowali się czwarto, p[iąto i szóstoklasiści, by zmierzyć się
z zadaniami zaproponowanymi przez Wydział Matematyki i Informatyki UMK.

Czytaj więcej o: "Miedzynarodowy Bóbr" znów u nas!

Sztandar Jedynki dla Niepodległej!

2017-11-12
Powiększ zdjęcie

W najważniejszych momentach wyciągany jest z gabloty i wędruje w różne miejsca, by podkreślić ważność chwili... Nasz zabytkowy, siedemdziesięcioletni już Sztandar... 11 listopada, w Dniu Święta Niepodległości, stanął wśród sztandarów oławskich szkół, stowarzyszeń i instytucji, by pokaząc, że Społeczność Jedynki cieszy się z Urodzin Ojczyzny i włącza do obchodów tej ważnej uroczystości. Naszą Szkołę podczas uroczystości reprezentowała kilkudziesiecioosobowa grupa Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.

 

 

 

 

 

Czytaj więcej o: Sztandar Jedynki dla Niepodległej!