Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2017-11-21

Imieniny: Janusza, Marii

Statystyki

  • Odwiedziny: 2279587
  • Do końca roku: 40 dni
  • Do wakacji: 213 dni
projekt

KONKURS NA NAJLEPSZEGO UCZNIA - SPORTOWCA (kl.IV-VI)

 

Trzecia    edycja   naszego   konkursu   na   najlepszego   ucznia –  sportowca   szkoły.      

Już 66 osób bierze udział w naszej zabawie!! W miesiącu  kwietniu    punkty zbieraliście  za reprezentowanie szkoły w  zawodach mini siatkówki  dziewcząt i chłopców oraz w  zawodach LA. Najwięcej zyskali nasi MISTRZOWIE DOLNEGO ŚLĄSKA w minisiatkówce - wszyscy znajdują się na czele listy naszej zabawy.....Do ostatecznych rozstrzygnięć już niewiele czasu..........


 

klasyfikacja na koniec kwietnia:

  nazwisko imię kl. punkty
1 Sandryk Jakub Vb 82
2 Wypuszcz Szymon Vb 79
3 Sianożęcki Oskar Vb 78
4 Guza Dominik Va 73
5 Wrona  Dawid Va 63
6 Sokołowski Oskar Vb 59
7 Mruk Aleksandra  Vib 50
8 Batór Michał VIa 49
9 Gębarzewski Jakub Va 45
10 Lalik Karolina VIa 43
11 Niepsujewicz Oliwia Vib 42
12 Cielecki  Remigiusz Vib 41
13 Szmid Aleksandra  VIb 39
14 Kołodziej Emilia 4b 37
15 Ostrowska Izabella VIa 35
- Paprocka Weronika 4a 35
- Reichert Kamila 4a 35
18 Moczker Mateusz Vb 34
- Pawłów Sabina VIa 34
20 Rosek Krystian 4a 33
21 Turowska Aleksandra  Vib 32
- Ring Robert VIa 32
- Rzemykowski Szymon VIa 32
24 Maziarz  Marta VIB 31
- Jasinski Michał 4a 31
- Kuźnicki Mateusz Vb 31
- Rychłowska Klaudia VIa 31
- Stec Zofia Va 31
- Bartosik Iza Va 31
- Forenc Jakub VIb 31
31 Skotnicka  Kinga Va 30
- Kaczyńska Amelia VIB 30
33 Klimaszewska Martyna VIb 29
- Radziński Dominik VIa 29
35 Romcio Nina IVB 28
- Piotrowski  Jakub 4a 28
37 Kwaśniewska Karolina Va 27
38 Kaczmarek  Hanna 4b 26
39 Rup Julia 4a 25
- Dudek  Jan VIa 25
- Węgiełek Natalia VIa 25
42 Węgiełek Piotr 4a 24
- Bożek  Natalia Va 24
44 Skorupiński Wojciech 4a 22
45 Guszpit  Amelia Vb 21
- Zientara Kacper 4b 21
47 Bagińska Nikola Vb 20
- Pancerz Nikola Vb 20
- Turowski Radosław VIb 20
50 Tabian Krystian VIa 19
51 Platkowska  Vanessa VIa 17
52 Nadrowska Dominika VIa 16
53 Koprowski Adam Vb 15
54 Boczula  Marcel VIb 14
55 Wrona  Klaudiusz VIb   13
- Łuciów Artur 4a 13
- Mikołajczyk Megan VIa 13
58 Karpiel Mikołaj Iva 9
59 Ratajczak Dariusz Vb 4
60 Pałucki Damian Vib 2
- Łabowska  Julia Va 2
- Drzazga Julia Vb 2
- Guza  Aleksandra  Va 2
- Maziarz  Maja IVa 2
- Wróbel  Natalia IVa 2
- Urny Natalia IVa 2