Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Czwartek, 2017-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza

Statystyki

  • Odwiedziny: 2140564
  • Do końca roku: 101 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Rok 2007

6.01.2007

Tomasz Jędo został finalistą IV Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego dla uczniów Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”.

 

26.02.2007

 

W Międzyszkolnym konkursie Rozwijania Twórczej Wyobraźni „Wieczór Bajek” dla uczniów klas I – II wyróżniono Martę Maszyńską i Karola Kalugę.

 

 

8.03.2007

 

W szkolnym konkursie polonistycznym klas III pod hasłem „Legendy polskie” zwycięstwo odnieśli Marta Maszyńska i Mateusz Rosek.

 

15.03.2007

 

Uczennica Karolina Sendal zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematy

 

14.03.2007

 

W IV Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poetycki ranek” Kamila Gręziak zajęła II miejsce, a Kacper Najborowski został wyróżniony.

 

 

28.03.2007

 

W powiatowym konkursie recytatorskim klas I – III pierwsze miejsce zajęła Melania Tatowicz, a Filip Dzierżanowski został wyróżniony.

 

29.03.2007

 

W szkolnym konkursie „Ozdoba Wielkanocna”  zwyciężyły Sandra Wojciechowska i Klaudia Ignatowicz.

 

29.03.2007

 

W VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Świetlicowej reprezentacja naszej świetlicy zdobyła III miejsce.

 

17.04.2007

 

W międzyszkolnym konkursie klas I – III „W gościnie u Królowej Ortografii” zespół uczniów w składzie: Aleksandra Dłuska, Mateusz Rosek i Tymoteusz Seredyński zajęli III miejsce.

 

19.04.2007

 

Karolina Sendal zajęła II miejsce w Powiatowym Konkursie Interpretacji Poezji Niemieckiej i Angielskiej”.

 

20.04.2007

 

W Przeglądzie zespołów artystycznych szkół podstawowych „Przyjazna scena” organizowanym przez naszą szkołę II miejsce zajął zespół przygotowany przez Beatę Erbel i Marzenę Matławską – Tetke.

 

25.04.2007

 

W Powiatowym Konkursie Interpretacji Literatury Dziecięcej dla uczniów klas I – III Melania Tatowicz zajęła II miejsce i została wybrana Ulubieńcem Publiczności, a Filip Dzierżanowski – III.

 

27.04.2007

 

Martyna Palczyńska I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

 

29.04.2007

W miejsko – gminnym konkursie recytatorskim języka niemieckiego Tymoteusz Seredyński otrzymał wyróżnienie.

05.2007

 

W Szkolnym Konkursie Przyrodniczym  w kategorii klas czwartych zwyciężył Aleksander Gawron, klas piątych Wiktoria Wójtowicz, a klas szóstych-  Paulina Dudziak.

 

05.2007

 

Praca uczennic Martyny Palczyńskiej i Aleksandry Stefańskiej  zajęła I miejsce na szczeblu wojewódzkim konkursu ekologicznego „Mój las – Jakie działania może podjąć klasa, szkoła na rzecz środowiska przyrodniczego?”.

 

28.05.2007

W szkolnym konkursie ortograficznym dla klas IV - VI „Ortolandia 2007” zwyciężyła Marta Harbuz przed Aleksandrą Stefańską i Tomaszem Jędo.

 

4.06.2007

 

W miejskim konkursie „Oława wczoraj i dziś” I miejsce zajęła Karolina Sendal, a drugie Łukasz Bronowicki i Aleksandra Sendal.

 

 

6.06.2007

 

Tomasz Jędo zajął I, a Łukasz Bronowicki II miejsce w konkursie „Oława wczoraj i dziś”.

 

 

2.10.2007

 

W konkursie zorganizowanym w Europejskim Tygodniu Świadomości Dysleksji pod nazwą „Są takie słowa, na które sposób ma mądra głowa” drużyna składająca się z Kamili Gręziak, Nikoli Zabawki i Bartosza Skórskiego zajęła 2 miejsce.

 

24.10.2007

 

Aleksandra Łabowska przez Wojewódzką Komisją Konkursową została zakwalifikowana do finału wojewódzkiego V Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego Szkół Podstawowych „zDolny Ślązaczek”.

 

12.12.2007

 

W Alfiku Humanistycznym 2007 dyplom uznania od organizatorów otrzymał w klasach czwartych Tymoteusz Seredyński, w klasach piątych Aleksandra Sendal i Wiktoria Wójtowicz, a w klasach szóstych Łukasz Bronowicki, P. Dudziak, Jan Luch, Karolina Sendal i A. Dzierżanowska.

 

17.12.2007

 

W konkursie plastycznym "Anioł Bożonarodzeniowy" I miejsce zajęli Sandra Wojciechowska, Ewelina Barska i Mateusz Tubielewicz.