Poniedziałek, 2017-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Rok 2006

10.02.2006

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I – III pierwsze miejsce wśród uczniów klas pierwszych zajął Filip Dzierżanowski, Aleksandra Sendal zwyciężyła rywalizację uczniów klas trzecich, a Melania Tatowicz otrzymała wyróżnienie.

9.03.2006

III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Ekoplaneta – III Edycja zajęła w kategorii test Małgorzata Reczuch, wyróżnienia otrzymali Andrzej Łabowski, Joanna Gancarczyk, Martyna Palczyńska i Przemysław Balcerzak. W kategorii prac indywidualnych wyróżniono Magdalenę Radomską, Małgorzatę Reczuch, Alicję Bożek i Jadwigę Migałę.

15.03.2006

W III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poetycki Ranek” dla klas 4 – 6 zwyciężyła Karolina Sendal.

31.03.2006

Marta Maszyńska zdobyła II miejsce w miejskim konkursie „Czytam i rozumiem” przeznaczonym dla klas II.

5 .04.2006

W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas I - III „W gościnie u Królowej Ortografii” reprezentacja SP 1 w składzie Katarzyna Glejzow, Aleksandra Sendal i Angelika Szałańska zajęła II miejsce.

7.04.2006

W szkolnym konkursie dla klas I- III „Palma Wielkanocna” zwyciężyli Patrycja Turczańska, Sandra Wojciechowska i Bartosz Ostrowski.

21.04.2006

W zorganizowanym przez naszą szkołę Międzyszkolnym Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkół Podstawowych „Przyjazna Scena” skierowanym do uczniów klas I – III zespół z naszej szkoły zdobył II miejsce.

26.04.2006

W III Powiatowym Konkursie Interpretacji Utworów Literackich dla klas I – III   pierwsze miejsce zajęła Melania Tatowicz.

5.2006

Na szczeblu wojewódzkim Konkursu Ekologicznego „Mój las” – Cztery pory roku w lesie. Dlaczego las podlega tak dużej zmienności? Uczennice Magda Radomska i Alicja Bożek zajęły 3 miejsce i w nagrodę wzięły udział w warsztatach terenowych w Nadleśnictwie Miękinia.

9.05.2006

W Powiatowym Konkursie Ekologicznym Klas I – III „Dbamy o przyrodę wokół nas” organizowanym przez SP Nr 2 Uczennica naszej szkoły Angelika Szałańska zajęła III miejsce.

11.05.2006

W  Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Zintegrowanej Klas I – III Aleksandra Sendal zajęła II miejsce.

18.05.2006

W X szkolnym Konkursie Ortograficznym zwyciężyli Aleksandra Stefańska i Tomasz Jędo – nie popełnili ani jednego błędu.

25.05.2006

W eliminacjach miejskich II Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego Andrzej Łabowski, Magda Radomska i Alicja Bożek zajęli drużynowo III miejsce.

5.2006

W konkursie „Oława wczoraj i dziś” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną wyróżnienie zdobyły Alicja Bożek i Małgorzata Reczuch.

8.11.2006

W etapie międzyszkolnym konkursu plastycznego „Święta Bożego Narodzenia z osobą niepełnosprawną” Patrycja Turczańska została wyróżniona, a pracę Katarzyny Górskiej umieszczono w kalendarzu.

13.12.2006

Aleksandra Łabowska zajęła 2 miejsce w województwie dolnośląskim i 14 w kraju w konkursie „Alfik Humanistyczny 2006”. Nagroda – tygodniowy obóz „Konie, matematyka i język”.