Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2017-11-24

Imieniny: Emmy, Flory

Statystyki

  • Odwiedziny: 2287465
  • Do końca roku: 37 dni
  • Do wakacji: 210 dni
projekt

Rok 2008

6.02.2008

 

W Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim klas I – III Marta Wawer zajęła I miejsce wśród pierwszoklasistów, Filip Dzierżanowski I miejsce wśród II klas, a Sara Wojciechowska została wyróżniona.

29.02.2008

 

W konkursie plastycznym „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” w etapie miejskim prace M. Ratajczyk, Karoliny Sendal i Bartłomieja Kowaliszyna zakwalifikowały się do kolejnego etapu.

03.2008

 

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2008” wyróżnienia otrzymali: Karolina Sendal, Paulina Dzudziak, Jan Luch, Wiktoria Wójtowicz, Aleksandra Sendal i Aleksander Gawron.

 

14.03.2008

 

W szkolnym konkursie plastycznym „Ozdoba Wielkanocna” I miejsce zajęły Klaudia Ignatowicz, Izabela Zinkiewicz i Katarzyna Tomaszewska.

19.03.2008

 

W V Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Poetycki Ranek” zwyciężyła Karolina Sendal.

 

15.04.2008

W Miedzyszkolnym Konkursie Interpretacji Literatury Dziecięcej klas I – III pierwsze miejsce zajęła Marta Wawer, a II Filip Dzierżanowski.

 

16.04.2008

 

Izabela Zinkiewicz zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Klas II „Czytam i rozumiem”.

 

19.04.2008

 

W konkursie wiedzy filatelistycznej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa dolnośląskiego "450 lat Poczty Polskiej" Łukasz Bronowicki zająła 4 miejsce, Adrian Bożek 7 miejsce, a Paweł Kotwicki 8  miejsce.

 

25.04.2008

W Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkół Podstawowych „ Przyjazna Scena” grupa M. Tetke i B. Erbel zajęła I miejsce.

 

04.2008

W Międzyszkolnym Gminnym Konkursie Ekologicznym „Zielony Las” – Edycja Jesienno-Wiosenna -  w zbiórce makulatury zajęliśmy 2 miejsce i otrzymaliśmy 1000 zł nagrody.

9.06.2008

W Międzyszkolnym Konkursie Profilaktycznym Narkotyki – Ósma Plaga Dominika Frycz zajęła 3 miejsce w części plastycznej, natomiast grupa teatralna: Marlena Babij, Filip Dzierżanowski, Karol Beń, Grzegorz Jazienicki, Bartosz Ostrowski, D.ominika Frycz, Sara Wojciechowska, K.amilaCyganek, Sara Czyrska, Aleksandra Trzcińska zwyciężyła w kategorii klas I – III.