Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Wtorek, 2018-06-19

Imieniny: Gerwazego, Protazego

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2716893
  • Do końca roku: 195 dni
  • Do wakacji: 3 dni
projekt

6 a

Artykuły

Ostatni wpis administratora strony 6a

2015-07-30
Powiększ zdjęcie

Po nauce dat z historii. Po tysiącach zapamiętanych słówek z języka niemieckiego. Po kilkunastokrotnym kartkowaniu atlasu gaograficznego na przyrodzie. Po wielu narysowanych prostych prostopadłych i równoległych. Po kilku zeszytach opowiadań, listów, recenzji i zaproszeń na języku polskim. Po wybrzmieniu ostatniego dzwonka opuszczacie, Drodzy Uczniowie klasy 6a, mury SP1. Niech słowa Leopolda Staffa będą podsumowaniem naszej wspólnej przygody.

Czytaj więcej o: Ostatni wpis administratora strony 6a

Zakończenie nauki w SP1

2015-07-30
Powiększ zdjęcie

Po sześciu latach edukacji nadszedł TEN dzień. 26 czerwca 2015 roku zakończyliśmy edukację w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego.

Czytaj więcej o: Zakończenie nauki w SP1

Bal szóstoklasisty

2015-07-30
Powiększ zdjęcie

Do pierwszego tańca, czyli do poloneza, przygotowywaliśmy się dwa tygodnie. Dalej radziliśmy sobie już spontanicznie. Na Sowim Balu Szóstoklasisty nikt bowiem nie podpierał ścian.

Czytaj więcej o: Bal szóstoklasisty

Ostatni dzień wycieczki klasowej

2015-07-29
Powiększ zdjęcie

Jeśli był ktoś pośród szóstoklasistów, kto myślał, że widział już wszystkie najważniejsze miejsca w Warszawie, to się mylił. Trzeciego dnia okazało się, ze czekają nas kolejne niesamowite wydarzenia kulturalne.

Czytaj więcej o: Ostatni dzień wycieczki klasowej

Stolica po raz drugi

2015-07-29
Powiększ zdjęcie

Drugi dzień czerwca rozpoczęliśmy pełni zapału. Dziewczynki, które miały dyżur w kuchni, uraczyły nas pysznym śniadankiem. Zabraliśmy przygotowany dla wszystkich prowiant i wyruszyliśmy kilkanaście … metrów w dół ulicy.

Czytaj więcej o: Stolica po raz drugi

Ilosc zapytan : 268