Niedziela, 2017-07-23

• Odwiedziny: 2013114
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Pani Justyna Piotrowska*

• Na drugie imię mam... Joanna, a na trzecie Ida:-).

• Podstawówkę skończyłam w roku... ojojoj, wtedy widea zaczynały być popularne, zaraz... 1994!

• Najbardziej lubię jeść... truskawki. A poza sezonem - frytki i gołąbki mojej Mamusi.

• Odstresowują mnie... dźwięki z krainy łagodności i rozmowy z Przyjaciółmi.

• W szkole lubiłam... zajęcia pozalekcyjne, np. kółko geograficzne i teatralne oraz wycieczki trzydniowe.

• W szkole niecierpiałam... zeszytów ćwiczeń z niewyraźnymi mapkami i zdjęciami oraz sprawdzianów.

Moje życiowe motto to...

"Pięknie żyj za zasłoną zwykłych dni" **

• Nauczyciel, którego wspominam najlepiej... Pani z klas 1 - 3, Krystyna Kawa i Pani od biologii, Maria Drozd.

• Podziwiam... ludzi, którzy grają na instrumentach i pięknie śpiewają.

• Lubię krowy, ponieważ... tak beztrosko i ślicznie pasą się w słonku na łąkach, gdy jadę do Wiednia:-).

• Mój ulubiony film... "Czarne Stopy" wg powieści Seweryny Szmaglewskiej i wszystkie części Pana Kleksa.

• Na bezludną wyspę zabrałabym... książki, by nadrobić zaległości w lekturze!

• W podróż życia pojechałabym do... Londynu. Uwielbiam tam wracać i chciałabym to miasto pokazać Córeczce.

• W mojej pracy najbardziej lubię... uczyć się od Was:-) i robić z Wami szalone, niemożliwe rzeczy.

• Jeśli nie nauczycielką, zostałabym... Podróżującą reżyserką:-).

*polonistka,  harcerska instruktorka, wychowawczyni 6 b
**z piosenki  Joanny Rawik