Czwartek, 2017-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza

Jesteś tutaj: Start / Projekty / Comenius

Comenius

• Szkoła finalizuje projekt Comenius pn. "Europa w ruchu" , który realizowany był od IX. 2010 r. Współpraca z 8 szkołami partnerskimi zakończyła się pełnym sukcesem. W XI. 2011 r. Niemiecko-Austriacko- Belgijskie Jury uznało nasz projekt za najlepszy projekt międzynarodowy propagujący idee wielojęzyczności i wczesnoszkolnego nauczania języków obcych. Produktem finalnym realizowanego projektu był film propagujący sporty i zabawy krajów partnerskich. Nasi nauczyciele wzięli udział w 5 wizytach roboczych, szkoła przyjęła również liczną delegację nauczycieli europejskich szkół.

Dziecięca Olimpiada Sportowa Comeniusa

2012-05-10
Powiększ zdjęcie Ogień olimpijski

W roku olimpijskim wyjatkowych zmagań sportowych nie mogło zabraknąć także w naszej szkole. 8 maja  zapłonął olimpijski ogień i nasi uczniowie - sportowcy z Łotwy, Niemiec, Francji, Rumunii, Finlandii, Grecji i Turcji stanęli w szranki konkurencji, które opisali i sfotografowali dla nas Przyjaciele z krajów partnerskich w projekcie Comenius... Do takich samych zwodów stanęli rówieśnicy we wszystkich krajach parnerskich biorących udział w projekcie "Europa w ruchu".

Czytaj więcej o: Dziecięca Olimpiada Sportowa Comeniusa

Festyn w Dniu Dziecka 2011