Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Środa, 2017-07-26

Imieniny: Anny, Mirosławy

Statystyki

  • Odwiedziny: 2019605
  • Do końca roku: 158 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

4 c

Artykuły

Różne oblicza Pinokia w naszym rękodziele

2017-04-22
Powiększ zdjęcie

Przeczytaliśmy "Pinokia" Carlo Collodiego. Wyszukiwaliśmy różnych fragmentów i cytowaliśmy je, wśród nich były te opisujące, jak powstawał pajacyk. I na zakończenie omawiania lektury mieliśmy za zadanie wykonać Pinokia według swojego pomysłu i opowiedzieć klasie, jak pracowaliśmy nad swoim dziełem. Efekty naszego rękodzieła można podziwiać na wystawie w gabinecie polonistycznym - zapraszamy!

Przyszli uczniowie, którzy przychodzą z rodzicami zapisać się do Jedynki, oglądają wystawę i wybierają najładniejsze firgurki, a ich autorzy otrzymują nagrody.

Czytaj więcej o: Różne oblicza Pinokia w naszym rękodziele

Maleńkie dzieła sztuki - znaczki

2017-02-21
Powiększ zdjęcie

I tak minął I semestr.....czyli podsumowanie

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

"Żywa lekcja historii" po raz kolejny w naszej szkole

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

Agencja artystyczna pana Michała po raz kolejny przyjechała do naszej szkoły aż spod Gdańska. Tym razem uczestniczyliśmy w lekcji o starożytnej Grecji i o wojnach persko-greckich. Chętnie uczestniczymy w takich lekcjach historii.

Czytaj więcej o: "Żywa lekcja historii" po raz kolejny w naszej szkole

Tesla czy Edison??

2017-02-20
Powiększ zdjęcie

W  styczniu obejrzeliśmy sztukę Tesla czy Edison czyli z prądem lub pod prąd. Przedstawienie było wystawiane we wrocławskim Teatrze Lalek. Było  ciekawe i bardzo nam się podobało ale najważniejsze było dopiero potem .... prawdziwe trampolinowe szaleństwo!!! ... zresztą zobaczcie sami..

Czytaj więcej o: Tesla czy Edison??