Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2017-07-23

Imieniny: Sławy, Sławosza

Statystyki

  • Odwiedziny: 2013160
  • Do końca roku: 161 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

3 b

Artykuły

Niełatwa sztuka prezentacji

2017-02-04
Powiększ zdjęcie

Jak to jest stanąć przed grupą i mówić na zadany temat? Przekonaliśmy się o tym, prezentując sylwetki znanych Polaków. Wcześniej w domach przygotowaliśmy sobie pomoce wizualne, które pomogły nam prowadzić zajęcia o wybranych osobach. Były tradycyjne plakaty, ale zdarzyła sie też makieta oraz... rakieta! Bardzo się staraliśmy, choć wcale nie było łatwo. Brawo my!

Czytaj więcej o: Niełatwa sztuka prezentacji

WOŚP i my

2017-02-04
Powiększ zdjęcie

Orkiestra to nauka I pomocy!

Czytaj więcej o: WOŚP i my

Wyskakana wycieczka

2017-02-04
Powiększ zdjęcie

20 stycznia wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia. Najpierw we Wrocławskim Teatrze Lalek obejrzeliśmy przedstawienie Tesla vs Edison, czyli z prądem i pod prąd. Po godzinnej przygodzie z historą prądu w roli głównej autobus zawiózł nas do parku trampolin. Na sam widok hali z trampolinami zaświeciły nam się oczy z radości, a potem przez 2 godziny skakaliśmy, ile tchu. Było energicznie, bardzo szybko i wesoło. Tak szybko, że zrobienie ostrego zdjęcia graniczyło z cudem. Mimo to, warto nas pooglądać:-).

Czytaj więcej o: Wyskakana wycieczka

Święta, święta!

2017-02-04
Powiększ zdjęcie

Ostatni przedświąteczny dzień przyniósł nam mnóstwo radości. Były niezwykłe słodkości, popisy na instrumentach, prezenty, sesja fotograficzna i kolędownie w szkolnej auli.Lubimy takie wyjątkowe dni w naszej klasie!

Czytaj więcej o: Święta, święta!

Rozpoznajemy zboża!

2017-02-04
Powiększ zdjęcie

Nie mamy zbyt wielu okazji, by wędrować po polach, więc zajęcia na temat zbóż okazały się dla nas bardzo ciekawe. Nawet nie wiedzieliśmy, że tyle ziaren zbóż służy do przygotowania pysznych potraw. Najciekawszym i najsmaczniejszym wydarzeniem dnia było jednak pieczenie chleba, który potem ze smakiem spałaszowaliśmy!

Czytaj więcej o: Rozpoznajemy zboża!