Jesteś tutaj: Start / Archiwum / sport 2014-2015

sport 2014-2015

Artykuły

Przełajowe biegi sztafetowe

2014-10-17

26 września, w okolicy oławskiego parku, odbyły się pierwsze w nowym roku szkolnym zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Mimo niesprzyjającej aury, zjawiły się reprezentacje większości oławskich szkół. Nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentacji dziewcząt i chłopców z "Jedynki". Wyniki osiągnięte przez nasze sztafety były

identyczne jak w roku ubiegłym:  dziewczęta zajęły IV,  a chłopcy III miejsce.

Szkołę reprezentowali:

Martyna Klimaszewska, Dominika Nadrowska, Aleksandra Szmid,  Oliwia Niepsujewicz, Vanessa Platkowska, Aleksandra Mruk, Bożek Natalia, Amelia Guszpit, Izabella Bartosik, Kinga Skotnicka

oraz Krystian Tabian, Robert Ring, Kacper Zientara, Szymon Wypuszcz, Remigiusz Cielecki, Szymon Rzemykowski, Darek Ratajczak, Dominik Radziński, Jan Dudek, Michał Batór

Czwartki LA

2014-10-29
Powiększ zdjęcie

W dniu 16 września i 18 września , na stadionie OCKF, odbyły się 1 i 2 kolejka Czwartków LA sezonu 2014/2015.  Były to zarazem  jedyne zawody w rundzie jesiennej. Lekkoatleci( z klas IV – VI) z naszej szkoły nie zawiedli!!!! – licznie reprezentowali „Jedynkę” w tych zawodach...........

Piłkarze- " O Puchar Premiera"

2014-11-02

10 września 2014r.  rozpoczęliśmy zmagania w sportowe w nowym roku szkolnym. Tym razem jako pierwsi mogli się zaprezentować nasi młodzi piłkarze biorąc udział w turnieju "O Puchar Premiera". Do rywalizacji stanęły dwie drużyny z naszej szkoły w 2 kategoriach wiekowych:

chłopcy z kl.IV - V :KRYSTIAN ROSEK, PIOTR WĘGIEŁEK, MICHAŁ JASIŃSKI, MATEUSZ MOCZKER, MATEUSZ KUŹNICKI, ADAM KOPROWSKI, DAWID WRONA - drużyna zajęła IV miejsce w turnieju

chłopcy z kl. VI: DOMINIK RADZIŃSKI, ROBERT RING, DAMIAN PAŁUCKI, KLAUDIUSZ WRONA, JAKUB FORENC, RADOSŁAW TUROWSKI, JAN DUDEK - druzyna zajęła III miejsce

GRATULUJEMY

Grand Prix Oławy - mini siatkówka chłopców

2014-11-02

18.10.2014r. w hali OCKF odbył się pierwszy z trzech turnieji mini siatkówki chłopców. Dla siatkarzy z "jedynki" (którzy w sobotni poranek, stawili się liczną grupą w sile  23 )  okazał się bardzo udany. W kategorii klas IV całe podium zajęły drużyny z naszej szkoły (KACPER ZIENTARA I PIOTR WĘGIEŁEK okazali się najlepsi). W klasach V nasze zespoły zajęły miejsce I ( JAKUB SANDRYK, SZYMON WYPUSZCZ, OSKAR SIANOŻĘCKI) i III, a w kategorii klas VI - drugie.

Dziewczyny na medal!!!

2014-11-02

W czwartek 30 października w oławskich Termach Jakuba odbyły się II Mistrzostwa powiatu w pływaniu. W zawodach wystartowało 44 uczniów ze szkół podstawowych. Również "Jedynka" wystawiła swoją reprezentację. Tym razem szkołę reprezentowały tylko dziewczęta. Mimo mało licznej ekipy (4 zawodniczki) do szkoły wróciliśmy z sześcioma medalami!!

W konkurencji 50m stylem dowolnym Aleksandra Mruk zdobyła złoty medal,a Karolina Lalik - srebrny. Natomiast nasza sztafeta 4x25m           w składzie Nina Romcio, Emilia Kołodziej, Aleksandra Mruk i Karolina Lalik zajęła II miejsce nagrodzone medalem srebrnym.Wszystkie dziewczeta są zawodniczkami MKS Swim Academy