Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-04-27

Imieniny: Sergiusza, Teofila

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2640709
  • Do końca roku: 248 dni
  • Do wakacji: 56 dni
projekt

2 a

Artykuły

KONKURS BIBLIOTECZNY

2018-04-19
Powiększ zdjęcie

DZIŚ , CZYLI 19 KWIETNIA BYLIŚMY  W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ NA KONKURSIE NA TEMAT PRZECZYTANEJ LEKTURY . TĄ LEKTURĄ BYŁA KSIĄŻKA J. GRABOWSKIEGO  "PUC, BURSZTYN I GOŚCIE ". BOHATERAMI KSIĄŻKI BYŁY SYMPATYCZNE PSY , DLATEGO KONKURS WYPADŁ DOBRZE , BO DUŻO PAMIĘTALIŚMY . DZIĘKUJEMY PANIOM ZA CIEKAWY KONKURS !

Czytaj więcej o: KONKURS BIBLIOTECZNY

CZEKAMY NA WIELKANOC

2018-03-28
Powiększ zdjęcie

Przed tymi wyjątkowymi Świętami zabraliśmy się do wykonania ozdób świątecznych . Jak zobaczycie na zdjęciach wykonywaliśmy różne prace i o różnym stopniu trudności . Niektórzy zapomnieli niestety się przygotować , ale wszyscy pracowali . Ważne są chęci ! Na końcu, po prezentacji naszych wytworów pozdrawiamy  wszystkich ŚWIĄTECZNIE !

Życzymy wszystkim pięknych Świąt !!!

Czytaj więcej o: CZEKAMY NA WIELKANOC

JUŻ PO ZABAWIE KARNAWAŁOWEJ ...

2018-02-08
Powiększ zdjęcie

W środę 8 lutego odbyła się wreszcie długo przez nas wyczekiwana zabawa karnawałowa ! Pięknie się wystroiliśmy i przebraliśmy. Wszystko po to , aby zabawa była udana . Rodzice zafundowali nam mnóstwo słodkości ( aż za dużo ) , ale to dlatego aby mieć energię do tańców i szaleństw . Popatrzcie , jak to było i żałujcie , że Was tam nie było !

Czytaj więcej o: JUŻ PO ZABAWIE KARNAWAŁOWEJ ...

ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ...

2017-12-21
Powiększ zdjęcie

Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA KLASA 2 A ŻYCZY  WSZYSTKIM - RODZICOM , RODZINIE , WSPÓŁMIESZKAŃCOM , WŁADZOM MIASTA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! ABY TE ŚWIĘTA I NADCHODZĄCY ROK BYŁY SZCZĘŚLIWE , ZGODNE I W ZDROWIU ! SERDECZNIE POZDRAWIAMY  !

Czytaj więcej o: ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ...

HURA !!! MIKOŁAJ BYŁ U NAS

2017-12-04
Powiększ zdjęcie

DZISIAJ  BYŁ JUŻ U NAS MIKOŁAJ ! WIADOMO , ŻE MA ON DUŻO PRACY  , WIĘC ODWIEDZIŁ NAS Z PREZENTAMI TROCHE WCZEŚNIEJ  . WSZYSCY DOSTALI PREZENTY , TO ZNACZY , ŻE BYLI GRZECZNI  - PRAWDA ? ZRESZTĄ - ZOBACZCIE SAMI !

Czytaj więcej o: HURA !!! MIKOŁAJ BYŁ U NAS