Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-02-23

Imieniny: Damiana, Romana

Statystyki

  • Odwiedziny: 2508086
  • Do końca roku: 311 dni
  • Do wakacji: 119 dni
projekt

6 a

Artykuły

Pora na mądre i pracowite serca

2018-02-13

W naszej Szkole co roku odbywają się szczegółowe podsumowania i porównujemy wyniki naszych Uczniów. Dzięki temu w półroczu widzimy, kto utrzymał swoją średnią ocen, komu spadła, a kto ją podwyższył. Osoby te nagradzane są SERCEM PRACOWITYM.

Podobnie - SERCEM MĄDRYM nagradzani są ci, których średnia ocen  jest wyróżniająca.

Czytaj więcej o: Pora na mądre i pracowite serca

Nasi na Gali

2018-02-13

Trzy Osoby z naszego grona: Jasiu, Ula i Emilka osiągnęli średniepowyżej 4.75 oraz wzorowe zachowanie i reprezentowały naszą klasę podczas tradycyjnego podsumowania I semestru - Gali Najlepsi z Najlpeszych". Podglądaliśmy ich próby, piosenka "Śpiewać każdy może" w ich wydaniu to prawdziwy hit! Gratulujemy Wam wyników i świetnego szoł!

Czytaj więcej o: Nasi na Gali

Pączki, pączuchy, pączusie!

2018-02-13
Powiększ zdjęcie

Jako że Tłusty Czwartek przypadł podczas naszego Dyżuru Gospodarza Szkoły, to wypadało zaznaczyć ten fakt. Nasze Mamusie jak zwykle okazały się niezawodne - już przed 8:00 dostarczyły do naszego sklepiku 100 pączków i tyleż upieczonych przez Mamsię Martynki S. pysznych oponek. Rodzice zadbali też o nasze podniebienia i przynieśli dla nas specjalną porcję pączków, które smakowały jak marzenie! Dziękujemy!

Czytaj więcej o: Pączki, pączuchy, pączusie!

Zorganizowaliśmy Dzień Pozytywnego Myślenia!

2018-02-13
Powiększ zdjęcie

Ale się przygotowaliśmy! Z dnia na dzień, na rzucone hasło - przynieśiśmy do Szkoły kilkaset żółtych kółeczek goowych, by narysować do nich uśmiechnięte buźki!

Czytaj więcej o: Zorganizowaliśmy Dzień Pozytywnego Myślenia!

Wystawa u Mamy Dominiki

2018-02-13
Powiększ zdjęcie

Przed 11 Listopada wszyscy pisaliśmy w szkole Kartki do Polski. Były piękne i mądre i Mama Dominiki zgodziła się, by je wyeksponować w witrynie sklepowej w Rynku. Z samym przygotowaniem wysatwy były bardzo wiele zabawnych chwil, a potem wszyscy spacerujący po oławskim Rynku podziwiali nasze dzieło. Dziękujemy za możliwość zorganizowania ekspozycji!

Czytaj więcej o: Wystawa u Mamy Dominiki