Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2019-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 3066953
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 152 dni
Jesteś tutaj: Start / Archiwum / sport 2012/2013

sport 2012/2013

Artykuły

Zawody La klas IV

2013-08-28

22 maja na stadionie miejskim w Oławie odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody sportowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem do rywalizacji stanęli najlepsi  lekkoatleci    z klas IV ze wszystkich oławskich szkół podstawowych. Nasi sportowcy nie zawiedli - zajeli doskonnałe II miejsce!!

Szkołę reprezentowali: Natalia Węgiełek, Ola Szmid, Martyna Klimaszewska, Dominika Nadrowska, Ola Borowska, Ola Mruk, Dominik Radziński, Robert Ring, Jan Dudek, Krystian Tabian, Michał Batór.

Wicemistrzowie Oławy

Czytaj więcej o: Zawody La klas IV

Brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu piłkarzy!!!!

2013-06-08

Siedem lat czekaliśmy na to, by drużyna z "Jedynki" reprezentowała Oławę na mistrzostwach powiatu w mini piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 8 maja na zawodach miejskich nasi chłopcy sprawili dużą niespodziankę pokonując faworyzowany zespół z "ósemki" 2:0.Dołożyli zwycięstwo z "piątką" i "czwórką" oraz remis  z" dwójką" i mogli cieszyć się z awansu do zawodów powiatowych...Czytaj więcej o: Brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu piłkarzy!!!!

Czwórbój La - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

2013-06-02

Czwarty raz w tym roku szkolnym sportowcy z SP1 reprezentowali nasze miasto w zawodach sportowych na szczeblu powiatu (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) i czwarty raz okazali się najlepsi!!!

Tym razem mogliśmy się cieszyć z sukcesów naszych lekkoatletów  (czwórbój lekkoatletyczny). Chłopcy z SP1 nie  pozostawili złudzeń naszym rywalom jako jedyni przekroczyli magiczną granicę  1000 punktów w klasyfikacji końcowej!!!!!!!

 

MISTRZOWIE POWIATU: KLAUDIUSZ WRONA, PATRYK RATAJCZAK, ERNEST TERLECKI, PAWEŁ GAWRON, ADRIAN SOBIBOROWICZ, HUBERT GRDEŃ

Czytaj więcej o: Czwórbój La - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Młodzi Siatkarze z "Jedynki" czwartą drużyną strefy wrocławskiej!!!

2013-06-08

Drugi  raz z rzędu drużyna siatkarska z naszej szkoły uczestniczyła w finale strefy wrocławskiej. Po ubiegłorocznym sukcesie w "dwójkach"chłopcy potwierdzili swoją klasę w "trójkach". Damian Powałowski, Bartek Ciszewski, Mateusz Pakuła, Artur Berka, Jakub Pękalsk,Damian Pałucki  i Konrad Chorągwicki ( oraz nieobecny w finale Marcel Karpiński), przez miejski, powiatowy i międzypowiatowy etapy rozgrywek przeszli jak burza: nie doznali żadnej porażki!!!

Niestety w zawodach  finałowych  strefy wrocławskiej (8.04.2013r.), które odbyły się w SP nr50 we Wrocławiu, przegraliśmy oba mecze (z Sp z Wrocławia 0:2 i 1:2 ze szkołą z Milicza) i ostatecznie zajęliśmy 4  miejsce w zawodach (w klasyfikacji końcowej: 13 - 16 miejsce na Dolnym Śląsku!!!)

Czytaj więcej o: Młodzi Siatkarze z "Jedynki" czwartą drużyną strefy wrocławskiej!!!

Finał Międzypowiatowy - mini siatkówka klas V

2013-04-05
Powiększ zdjęcie

Kolejny sukces naszych siatkarzy!!! W finale międzypowiatowym okazali się bezkonkurencyjni - na 5 meczy wygrali ..........5!!!!Uśmiech

 

 

 

Czytaj więcej o: Finał Międzypowiatowy - mini siatkówka klas V