Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Niedziela, 2019-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 3066959
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 152 dni

Co w klasach piszczy? 2015/2016

Artykuły

Kolejna wizyta w Bibliotece Miejskiej

2016-06-05
Powiększ zdjęcie

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do BM na spotkanie z panem listonoszem . Pan pracujący na poczcie w Oławie opowiedział nam o pracy listonosza , która jest ciekawa , ale trudna . Może ktoś z nas zostanie kiedyś listonoszem > 

Czytaj więcej o: Kolejna wizyta w Bibliotece Miejskiej

DZIEŃ DZIECKA WAŻNEJ WESOŁEJ GRUPY KUBUSIA PUCHATKA

2016-06-06
Powiększ zdjęcie

1 czerwca w naszej szkole  wszystkie klasy 0-3 obchodziły na wesoło Dzień Dziecka . Najpierw wszyscy mieliśmy do wykonania zadania - trudne , łatwe i inne ! Potem , kiedy już zakończylismy te zajęcia każda klasa robiła tort urodzinowy . Był to wyjątkowy tort , bo dla naszej  JUBILATKI ! Nasza SZKOŁA kończy właśnie 70 lat ! Nasze torty były nie tylko piękne ale i smaczne . Szybko zniknęły ze stołów . Impreza była świetna !

Czytaj więcej o: DZIEŃ DZIECKA WAŻNEJ WESOŁEJ GRUPY KUBUSIA PUCHATKA

"OSTATNIA KSIĄŻKA ŚWIATA "

2016-06-05
Powiększ zdjęcie

Teatr Maska z Krakowa pokazał nam przedstawienie pt." Ostatnia książka świata ". Aktorzy przekonali nas , że książki to skarby . Dlatego należy o nie dbać i nie dopuścić , aby zginęły . Pezdstawienie bardzo nam się podobało .

Czytaj więcej o: "OSTATNIA KSIĄŻKA ŚWIATA "

NASZE RODZINY

2016-06-05
Powiększ zdjęcie

Panie z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej przeprowadziły w naszej klasie zajęcia na temat rodziny . Uśwwiadomiły nam , że rodzina nie zawsze jest pełna - czyli są obydwoje rodzice i dzieci . Czasem niestety któregoś rodzica brakuje z różnych powodów . Wcale jednak z tego powodu nie jesteśmy gorsi od innych , po prostu tak jest .

Czytaj więcej o: NASZE RODZINY

KONKURS W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

2016-06-05
Powiększ zdjęcie

PRAWIE WSZYSCY Uśmiech LUBIMY CZYTAĆ KSIĄŻKI , LUBUMY TEŻ BRAĆ UDZIAŁ W KONKURSACH - TYM BARDZIEJ , KIEDY WYGRYWAMY . bARDZO UDANY BYŁ KONKURS NA TEMAT LEKTURY PT. DOKTOR DOLITTLE . 

OKAZAŁO SIĘ , ŻE SPORO PAMIĘTAMY Z TEJ KSIĄŻKI .

Czytaj więcej o: KONKURS W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ