Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-07-20

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2760168
  • Do końca roku: 164 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
projekt

4 c

Artykuły

Trzydnowa wycieczka do Świeradowa

2017-08-27
Powiększ zdjęcie

 Wraz z klasą 4a od 7 do 9 czerwca byliśmy na wycieczce w Kotlinie Jeleniogórskiej. Zwiedziliśmy zamek w Bolkowie, Szklarską Porębę, Świeradów Zdrój, Lubomierz, zamek Czocha i zaporę w Leśnej, Kolorowe Jeziorka w Rudawach Janowickich i przepiękny klasztor w Krzeszowie.

Czytaj więcej o: Trzydnowa wycieczka do Świeradowa

Dzień Dziecka

2017-08-27
Powiększ zdjęcie

Prawie wszyscy zdaliśmy egzamin na kartę rowerową i zgodnie z obietnicą, którą złożyła nam nasza wychowawczyni pojechaliśmy z okazji Dnia Dziecka  na wycieczkę rowerową do Jaczkowic.

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka

Musical Królowa Śniegu

2017-08-27
Powiększ zdjęcie

25 maja braliśmy udział w spektaklu, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Musical wystawiano w Teatrze Polskim we Wrocławiu i jechaliśmy tam ...pociągiem. Niektórzy z nas jechali tak po raz pierwszy w życiu. Spektakl okazał się tak samo ekscytujący. Piękna muzyka, lasery, intraktywne iluminacje bardzo się nam podobały. A potem były lody...

Czytaj więcej o: Musical Królowa Śniegu

Różne oblicza Pinokia w naszym rękodziele

2017-04-22
Powiększ zdjęcie

Przeczytaliśmy "Pinokia" Carlo Collodiego. Wyszukiwaliśmy różnych fragmentów i cytowaliśmy je, wśród nich były te opisujące, jak powstawał pajacyk. I na zakończenie omawiania lektury mieliśmy za zadanie wykonać Pinokia według swojego pomysłu i opowiedzieć klasie, jak pracowaliśmy nad swoim dziełem. Efekty naszego rękodzieła można podziwiać na wystawie w gabinecie polonistycznym - zapraszamy!

Przyszli uczniowie, którzy przychodzą z rodzicami zapisać się do Jedynki, oglądają wystawę i wybierają najładniejsze firgurki, a ich autorzy otrzymują nagrody.

Czytaj więcej o: Różne oblicza Pinokia w naszym rękodziele

Maleńkie dzieła sztuki - znaczki

2017-02-21
Powiększ zdjęcie