Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Poniedziałek, 2018-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 3005913
  • Do końca roku: 14 dni
  • Do wakacji: 186 dni
projekt

5 c

Artykuły

Dzień Dziecka

2018-07-01
Powiększ zdjęcie

Każda klasa miała za zadanie przygotować jedno państwo - my wybraliśmy Finlandię. Zaroiło się u nas w klasie od skrztów, elfów oraz reniferów. Nie obyło się też bez najważniejszych gości, którzy przybyli do nas aż z Rovaniemi a mianowicie św. Mikołaja wraz z małżonką - Panią Mikołajową.Bawiliśmy się wyśmienicie. Było wesoło, pouczająco oraz smakowicie bo na koniec nasi kochani rodzice przygotowali różne narodowe potrawy, które chętnie degustowaliśmy.

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka

Wycieczka

2018-06-03
Powiększ zdjęcie

Wreszcia się doczekaliśmy! 28-31 maja wyjechaliśmy na czterodniową wycieczkę w Pieniny. Byliśmy w Krakowie na Wawelu oraz w Ogrodzie Doświadczeń, w Szczawnicy, Krościenku, Wieliczce oraz w Czerwonym Klasztorze na Słowacji.

Czytaj więcej o: Wycieczka

Gra terenowa

2018-06-03
Powiększ zdjęcie

W ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości wrocławski IPN zorganizował w Oławie ciekawą lekcję historii. Po obejrzeniu wystawy Ojcowie Niepodległości uczestniczyliśmy w fajnych zajęciach. Była gra dydaktyczna, krzyżówki, puzzle i wiele innych zajęć.

Czytaj więcej o: Gra terenowa

Dyżur Gospodarza Szkoły

2018-06-03
Powiększ zdjęcie

Bardzo lubimy ten czas gdy możemy w szkole troszeczkę pogospodarzyć. Sprzedajemy wtedy pyszne ciasta, upieczone przez naszych wspaniałych rodziców  i podejmujemy rożne ciekawe inicjatywy. Zorganizowaliśmy przegląd piosenki ekologicznej, serwis informacyjny o zdrowym odżywianiu i przygotowaliśmy zdrowe, wiosenne kanapki, którymi częstowaliśmy naszych szkolnych kolegów.

Czytaj więcej o: Dyżur Gospodarza Szkoły

Wyjazd do Wrocławia

2018-05-06
Powiększ zdjęcie

22 kwietnia pojechaliśmy do Wrocławia na przedstawienie Mity Greków. Przedstawienie bardzo nam się podobało a nasz kolega Sebastian został wybrany przez aktorów i uczestniczył w nim jako aktor!. Najciekawsze jednak były zajęcia przed spektaklem. Pojechaliśmy do kręgielni i uczyliśmy się grać w kręgle. Wielu z nas było tutaj po raz pierwszy w życiu. Takie zajęcia mogły by się odbywać częściej!

Czytaj więcej o: Wyjazd do Wrocławia