Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarium

Piątek, 2018-08-17

Imieniny: Anity, Elizy

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 2786469
  • Do końca roku: 136 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
projekt
Jesteś tutaj: Start / Świetlice

Świetlice

Autor: Sabina Krawiec

Artykuły

KOnkurs, jaki lubicie!

2017-06-20

Kochani Czytelnicy naszj Szkolnej Strony. Kolejna odsłona Waszej ulubionej FOTOZAGADKI. Kogo rozpoznajecie na tym zdjęciu? Osoba ta ma przy sobie oryginał tego zdjecia i pokaże Wam go, gdy Ją o to zdjęcie zapytacie. Przyjrzyjcie się zadumanemu spojrzeniu i odszukajcie jego właścicielki na naszych szkolnych korytarzach! Dla pierwszych spostrzegawczych czekają nagrody! Powodzenia!

Czytaj więcej o: KOnkurs, jaki lubicie!

Już prawie cały rok za nami!

2017-06-18
Powiększ zdjęcie

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami!

Teraz nadszedł czas, aby sobie przypomnieć,
co działo się w naszej świetlicy przez te kilka miesięcy!Wyluzowany

Czytaj więcej o: Już prawie cały rok za nami!

"Samochód moich marzeń"

2017-02-02
Powiększ zdjęcie

W listopadzie został ogłoszony ogólnopolski konkurs świetlicowy pt: "Samochód moich marzeń" organizowany przez Twórczą Świetlicę z Krakowa - dowiedzieliśmy się o nim w ostatnim momencie! Chętne dzieci z naszej grupy wykonały prace plastyczne wymarzonych samochodów, następnie zostały one czym prędzej wysłane do Krakowa gdzie wśród pracy nadesłanych z całej Polski Jury zauważyło i doceniło dwie z naszej świetlicy.

Tuż przed feriami do szkoły dotarła paczka z nagordami.

Cieszyliśmy się z sukcesu Bartka, który zdobył III miejsce

i otrzymał przepiękne drewniane pojazdy oraz

Kai której praca została wyróżniona i również zdobyła piękną nagrodę Uśmiech 

Jesteśmy z nich bardzo dumni! Gratulowaliśmy również Markusowi, Jackowi, Krzysiowi, Bartowi G., którzy również wykonali prace konkursowe, choć nie zdobyli miejsca na podium, to i tak świetnie się spisali Uśmiech

 

 

 

wych. Małgorzata Jakubowska

Grupa 1, sala 18

Czytaj więcej o: "Samochód moich marzeń"

Świąteczne przygotowania

2017-02-02
Powiększ zdjęcie

Tuż przed świętami wykonaliśmy przepiękne prace, wiele czasu poświęciliśmy na tworzenie własnych bombek Śmiech Oczywiście wyszły zachwycająco pięknie, każda z wykonanych bombek trafiła do rodzinnych domów, a tam zawisły na ślicznych choinkach Uśmiech Wiele radości sprawiło nam również wykonanie kominka, dużą zasługę w jego wykonaniu mieli Jacek i Markus Uśmiech Chłopcy świetnie się spisali przy układaniu cegłówek na kominku Uśmiech 

 

 

wych. Małgorzata Jakubowska

grupa 1, sala 18 

Czytaj więcej o: Świąteczne przygotowania

Wysyłamy kartki ...

2017-02-02
Powiększ zdjęcie

Wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji wysłania kartek świątecznych. Była to dla nas ogromna radość móc obadrować innych ciepłym słowem i piękną własnoręcznie wykonaną kartką Uśmiech Wiele radości sprawiło nam rówież otrzymywanie kartek od świetlic z różnych zakątków Polski. Mieliśmy okazję poćwiczyć czytanie, a także sprawdzaliśmy na internetowej mapie gdzie znajduje się miejscowość z której przyszły do nas życzenia. 

Widząc ogromne zainteresowanie wysyłaniem kartek świątecznych postanowiliśmy wziąć udział w kolejnej ogólnopolskiej akcji "Serce za odwagę". Ponownie wykonaliśmy kartki, ale tym razem wysłaliśmy je do bardzo ważnych osób - Weteranów Wojennych, którym w ten symboliczny sposób podziękowaliśmy za odwagę i walkę         o wolną i niepodleglą Polskę. 

 

 

wych. Małgorzata Jakubowska

grupa 1, sala 18 

Czytaj więcej o: Wysyłamy kartki ...

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie